Korzystanie z witryny plastyk.czest.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleść w Polityce plików cookies.

Akceptuję Politykę plików cookies (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
center-left.png center-right.png
bullet.gif Wydarzenia
bullet.gif Szkoła
bullet.gif Kontakt
bullet.gif Nauka
bullet.gif Rekrutacja
bullet.gif Konkursy
bullet.gif Samorząd uczniowski
bullet.gif Pracownicy
bullet.gif Statut
bullet.gif Wykaz podręczników
bullet.gif Szukaj
bullet.gif Osiągnięcia
bullet.gif Kalendarium
bullet.gif Dla rodziców
bullet.gif 70-LECIE
blue-btm-left.png blue-btm-right.png
Wymiany
bullet.gif Projekty/Wymiany
blue-btm-left.png blue-btm-right.png
Projekty
bullet.gif POIiŚ
bullet.gif Infrastruktura kultury
blue-btm-left.png blue-btm-right.png
Galerie
bullet.gif Galeria zdjęć
bullet.gif Grafika użytkowa
bullet.gif Malarstwo i rysunek
bullet.gif Filmy o szkole
bullet.gif Kanał YT
bullet.gif Kanał YT2
bullet.gif Galeria inne
blue-btm-left.png blue-btm-right.png
Dominika Siwek Lomza III graf.jpg
Album: Wariacje nt. twórczości W. Gersona
nagrodzone prace
Liczba zdjęć: 13
Ostatnie zdjęcie dodane przez cezary dnia 21/03/2011
purple-btm-left.png purple-btm-right.png
Galeria prac > Wariacje nt. twórczości W. Gersona
Piotr Golonka I nagroda w kat. malarstwo

piotr_golonka_dabrowa_i_mal_t1.jpg

Data: 17/03/2011
Oglądane: 4077

Mateusz Piskorski I nagroda w kat. malarstwo

mateusz_piskorski_poznan_i_mal_t1.jpg

Data: 17/03/2011
Oglądane: 3817

Natalia Gielata II nagroda w kat. malarstwo

natalia-gielata-bielskio_ii_mal_t1.jpg

Data: 18/03/2011
Oglądane: 4197

Róża Duda II nagroda w kat. malarstwo

duda_roza_t1.jpg

Data: 19/03/2011
Oglądane: 4438

Tomasz Sarzyński III nagroda w kat. malarstwo

sarzynski_tomasz_t1.jpg

Data: 19/03/2011
Oglądane: 3136

Joanna Nowińska wyróżnienie w kat. malarstwo

joanna_nowinska_wroclaw_wyr_mal_t1.jpg

Data: 17/03/2011
Oglądane: 3096

Piotr Bęben I nagroda w kat. rysunek

bemben_piotr_t1.jpg

Data: 21/03/2011
Oglądane: 4676

Iwona Bożyna II nagroda w kat. rysunek

iwona_bozyna_t1.jpg

Data: 19/03/2011
Oglądane: 2824

Aleksandra Ratajczak III nagroda w kat. rysunek

aleksandra_ratajczak_poznan_iii_rys_t1.jpg

Data: 19/03/2011
Oglądane: 3685

Katarzyna Ziemlewska I nagroda w kat. grafika

katarzyna-ziemlewska-lublin_i_graf_t1.jpg

Data: 17/03/2011
Oglądane: 4411

Magdalena Bryła II nagroda w kat. grafika

magdalena_bryla_t1.jpg

Data: 19/03/2011
Oglądane: 3600

Patrycja Rutkowska II nagroda w kat. grafika

rutkowska_patrycja_t1.jpg

Data: 19/03/2011
Oglądane: 3561

Dominika Siwek III nagroda w kat. grafika

dominika_siwek_lomza_iii_graf_t1.jpg

Data: 17/03/2011
Oglądane: 3442

purple-btm-left.png purple-btm-right.png
Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego
Częstochowa,ul Pułaskiego 15, tel. 34-3241228, 34-3241206
Rada Rodziców nr konta 25 1020 1664 0000 3102 0019 6188







Koordynator
KOMISJI OCENIAJĄCYCH
z zakresu RYSUNKU
Andrzej Jurkiewicz
rysunek@zsplast.gdynia.pl

Koordynator
KOMISJI OCENIAJĄCYCH
z zakresu MALARSTWA
Joanna Nowrot
wicedyrektor@plastyk.katowice.pl

Koordynator
KOMISJI OCENIAJĄCYCH
z zakresu RZEŹBY
Justyna Olszewska-Budzik
rzezba@plastykczest.pl
blue-btm-left.png blue-btm-right.png










blue-btm-left.png blue-btm-right.png
Tradycja i współczesność
blue-btm-left.png blue-btm-right.png
centerb-left.png centerb-right.png
center-left.png center-right.png
centerb-left.png centerb-right.png